Nasza kadra

Trener Julia Jałocha

Absolwentka  Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie – specjalizacja Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z edukacją muzyczną  na  Wydziale Pedagogicznym.  Doświadczenia nabywała jako Asystentka Nauczyciela w publicznym przedszkolu.

Ukończyła liczne kursy, m.in. Kompleksowy Kurs Animatora Zabawy (Famiga) i Kurs Błyskawicznego Czytania i Skutecznej Nauki (USKI).

Człowiek o wielkim sercu, Wolontariuszka Szlachetnej Paczki. Zawsze uśmiechnięta i otwarta. Lubi czytać książki, głównie o tematyce psychologicznej, motywacyjne oraz kryminały.

Cechuje ją analityczny, matematyczny umysł,  w wolnym czasie jednak zdecydowanie wybiera swobodę – lubi tańczyć, zwłaszcza do rytmów latynoamerykańskich.

Trener Barbara Włodek

Doświadczony Pedagog – Nauczyciel klas młodszych w szkole podstawowej.

Ukończyła  Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie – specjalizacja Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na  Wydziale Pedagogicznym.  W czasie studiów podyplomowych w Małopolskim Centrum Edukacji uzyskała Specjalizację Logopedyczną.

Brała udział w licznych szkoleniach, m.in.:  „Uczyć czytania przez zabawę”, „W świecie dziecięcych zmysłów, sensodydaktyka”, „Ćwiczenia rozwijające pamięć i myślenie twórcze u dzieci”. W czasie kariery zawodowej pełniła funkcję Koordynatora ministerialnego projektu „Etyka nie tylko dla smyka”.

Osoba niezwykle pogodna i niebanalna. Interesuje się szeroko rozumianą sztuką.  Posiada umiejętności artystyczno – techniczne. Gra na flażolecie. Uwielbia podróże, kocha góry, to tam najczęściej nabiera energii do działania.

Trener Anna Mordarska – Nędza

Zamiłowany chemik, przyrodnik. Absolwentka biologii i geologii, spec. ochrona środowiska, na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podyplomowo specjalizowała się w kierunku chemii nauczycielskiej na UJ. W wyniku studiów otrzymała uprawnienia do nauki przyrody i chemii w szkole podstawowej i gimnazjum.

Prywatnie Mama Julki. W opiece nad nią zyskała najcenniejsze doświadczenia pedagogiczne i przeszła najtrudniejsze kursy dydaktyczne.

Kocha podróże, zwłaszcza te nad morze. Amatorsko uprawia fotografię przyrodniczą. Cechuje ją niebywały optymizm i fantazja.

Uwielbia eksperymentować, głównie chemicznie.  W wolnych chwilach porzuca chemię, zamienia ją na jedzenie i swoje dietetyczne fantazje przelewa na talerze domowników.